motoger

Termostat Tata Indica I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Termostat Tata Indica I
Termostat Tata Indica I

Sprzedawcy części do Tata Indica:

auto części poznań
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
części używane opel
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
auto szrot
giełda części
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto części
części używane poznań
auto szrot samochodowy
moto2
części moto2
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto części słomczyn
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części poznań

Cena Termostat Tata Indica Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Tata Indica możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Termostat. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ chłodzenia. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-15 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-09 - numer oferty 31303831. Część używana Termostat do Tata Indica I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Termostat Tata Indica I 1.6 2001 pickup. Tanio Termostat Tata Indica I 1.6 2001 pickup. Pojemność tego auta to 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2005. Nadwozie w tym samochodziku to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Tata. Ten model Indica wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie termostat . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Tata Indica wersja I. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Tata Indica. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Dowiedziałem się od kolegi że Tata Indica to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Tata Indica bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Tata Indica. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Raz tylko szukałem na szrocie termostat do Indica. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem termostat. Dostałem termostat od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam termostat. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Tata Indica. Kurde będę musiał znaleźć część termostat. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Tata Indica. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu termostat w Tata Indica. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć termostat do Tata Indica. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem termostat. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest termostat. Widziałem na tym szrocie całe Tata Indica na części.  


KONTAKT

tanio Termostat Tata Indica I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Termostat Tata Indica I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl